Bilişim Hizmetleri & Sistem Entegrasyon Çözümleri

FANKOM Mühendislik, donanımsal ve yazılımsal bilişim sistemi entegrasyonlarının yapılması, gerekli kablolama altyapısının projelendirilmesi ve kurulması, ağ tasarım ve yapılandırması, donanım seçeneklerinin analizi, bütünleşik iletişim ve yönetim sistemleri; bilgi teknolojileri, veri iletişimi ve güvenliği konularında teknik hizmet ve destek vermektedir. 

Günümüzde birçok kurum ve kuruluş, farklı platformlarda çalışan sistemlere ve altyapılara sahiptir. Bu şirketler için zor ve bir o kadar da maliyet gerektiren konu, bu farklı sistemlerin senkronize biçimde çalıştırılması ve kolay bir şekilde yönetilmesidir.

Sistem entegrasyonu için derin bir bilgi birikimi ve deneyim ihtiyacı gerekmektedir. Bu ihtiyaç yalnızca bir teknolojik alandan oluşmamakta olup, bilgi teknolojilerindeki birçok farklı alan uzmanlığını içermektedir. Altyapı uzmanlığı, network uzmanlığı, sistem uzmanlığı, yazılım uzmanlığı bu kategoriler içerisinde gösterilebilir. 

 

Bununla birlikte teknolojinin gelişmesi ile birlikte, internetin daha geniş kitlelere yayılması ve kullanım hacminin büyümesi bilgi güvenliği konusunun önem kazanmasına sebep olmaktadır.

Ağ çözümlerimiz, bilişim altyapısı için amaca uygun hız ve bant genişliği sağlarken, kullanım ve uygulama kolaylığı da sunmaktadır.


FANKOM Mühendislik, sunduğu yapısal çözümlerle, kablolama altyapısının oluşturulmasından, ağ tasarımının yapılmasına; donanımsal isterlerin karşılanmasından, işletim ve mesajlaşma sistemi altyapılarının oluşturulmasına kadar olan uçtan uca tüm süreçlerde müşterilerine danışmanlık ve entegrasyon hizmetleri vermektedir. Müşterinin ihtiyaçlarını doğru tespit edilerek en verimli çözümün oluşturulması ve bu çözümün müşterinin mevcut yapısına adapte edilmesi FANKOM Mühendislik'in uzman kadrosunun ve iş ortaklarının yetkinlikleri dahilinde olmaktadır.